Miks Ma Mida Teen?! stardib juba 8. korda


Raplamaa gümnaasiuminoorte karjääripäevad Miks Ma Mida Teen?! 2014 saavad alguse juba 24. märtsil Kohila Gümnaasiumist, kui Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse ja Raplamaa Info- ja Nõustamiskeskuse eestvedamisel tutvustatakse 10. ja 11. klassi noortele nende piirkonna olulisi ettevõtteid.

Raplamaa gümnaasiuminoorte karjääripäevad Miks Ma Mida Teen?! 2014 saavad alguse juba 24. märtsil Kohila Gümnaasiumist, kui Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse ja Raplamaa Info- ja Nõustamiskeskuse eestvedamisel tutvustatakse 10. ja 11. klassi noortele nende piirkonna olulisi ettevõtteid. Eriti tänuväärne on sel korral see, et korraldajatega ühinevad nii paljud Raplamaa ettevõtted, kes lisaks oma firma või asutuse tutvustamisele koolis ka noori külla lubavad.
Oma uksed on lahkelt nõus avama: 
Floris Ilu- ja Tervisekeskus 
Norcar BSB Eesti OÜ 
Bong Eesti OÜ 
Tallinna Pesumaja OÜ 
Contraktor OÜ
 
Samadel alustel toimub sündmus ka Rapla Ühisgümnaasiumis ja Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis,kust suundutakse asutustesse:
Minna Sahver OÜ
Uniplast OÜ 
Puraviku Tuuleveski OÜ 
Rehoren OÜ 
Rudotex OÜ 
Rapla Vallavalitsus
L.R. Weinberg OÜ Herlig Ilusalong
Chanet Marketing OÜ
Juba 8. aastat toimuv Miks Ma Mida Teen lõpeb sel korral Märjamaa Gümnaasiumis 27. märtsil, kui noori võtavad vastu: 
Wellspa OÜ ja Balteco Mööbel Varbolas,
OÜ Tuulelill ja Joutsen OÜ Märjamaal
 
Sündmuse lõppedes kirjutavad osalejad essee või koostavad esitluse külastatud ettevõttest vastavalt kooli soovile. Sündmuse läbiviimist toetavad Raplamaa Omavalitsuste Arengufond ja Raplamaa Partnerluskogu.
 
Karjääripäevad toimuvad sel aastal üle-eestilise Karjäärinädala „Terve karjäär“ raames 24.-28. märtsini. Rohkem infot www.raplamaa.ee ja www.kny.ee